Blog

30. června 2014 v 12:17 | Eva
Vítejte na mém blogu!

Původně tady byl trochu jinačí článek, ale poněvadž se můj blog rozrůstá, tak jsem si řekla, že by to chtělo trochu jinačí úvodní článek, který pořádně vypovídá o tom, co se tady na mém blogu objevuje.

V první řadě se tady objevují články, které jsou pod "Psaní", ve kterých najdete hlavně moje názory, komentáře, vyjádření a jiné. Reaguji tam hlavně na věci, které mě zajímají nebo ke kterým mám rozhodně co říct. Kromě toho tam taky přispívám svými tématy týdne, k nimž jsem se taktéž rozhodla po nějaké chvíli přispívat. Navíc tam jsou i otázky, které se týkají mě, mého psaní či mého blogu, na které odpovídám. Nejdřív jsem ještě nevěděla, jestli tam mám dávat i testy a kvízy, které najdu různě na internetu, ale poté jsem se rozhodla, že bych je tam mohla taky přidat, poněvadž se jim ráda věnuji, když mám zrovna čas.

V druhé řadě jsou tady "Povídky a FF", tam přispívám svými povídkami a fanfiction. FanFiction jsou hlavně, když mám něco opravdu ráda a chtěla bych ten příběh, který už byl, nějak jinak rozepsat. Chtěla bych se tam věnovat jiné postavě, jít trochu jinačím směrem, než ten původní film, seriál či něco jiného. A povídky se týkají všeho, co mě vlastně napadne, co bych chtěla sepsat jako povídku. Ať už je to pouze krátká povídka nebo něco, co má více kapitol.

Naposled se tady objevily "Recenze". To je něco, co jsem nevěděla, jestli se tomu budu věnovat na svém blogu nebo ne. Ale když jsem nad tím tak přemýšlela, tak jsem si řekla, že by nebylo ani trochu na škodu to sem dát taky a sem tam něco zrecenzovat. Samozřejmě, že moje recenze nejsou někdy nikterak objektivní, ale často v nich vystihuji pointu, kterou k tomu danému tématu já sama mám. Ještě bych chtěla naznačit, že recenze jako takové u mě nemají hodnocení na body nebo hvězdy. Tak nějak nemám tohle hodnocení moc ráda, protože každý má rád něco jiného a hodnotit něco třeba 5/10 mi přijde kruté, když pro jiného by to mohlo být mnohem lepší. Proto je podle mě lepší vypsat, co se tam objevuje, neobjevuje a co se dá očekávat, než to hodnotit pouhým číslem.

Nakonec bych jenom chtěla říct, že moje články, povídky a recenze nejsou nic, co by bylo napsáno jako od profesionála. Někdy se tam mohou vyskytnout chyby, jindy to nemusí být rozepsané tak, jak byste to našli na jiných stránkách. Ale hlavní smysly toho, co chci říct, v nich určitě říkám. Proto omluvte mé případné nedostatky, ke kterým může zde na blogu dojít.

Pokud má někdo nějaké komentáře, návrhy nebo připomínky, tak jsem všemu otevřená.

Děkuji za návštěvu blogu,
adminka Eva


***

Veškeré články a povídky zde sepsané jsou sepsané mnou osobně a mám na ně proto (c).
Žádné moje články a povídky nekopírujte nikam jinam, můžete odkázat.

***


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama