Omluva mému rukopisu

2. července 2014 v 9:40 | Eva |  Psaní
Tímto bych se chtěla omluvit svému rukopisu, kterému jsem slíbila, že ho dopíšu do konce tohoto roku. Jenomže jak to tak vidím, čas utíká a já jsem se pořádně z místa nehnula a není možné ho tímto nejspíš dokončit včas. Vypadá to, že opět jsem zaostala ve svém předsevzetí, které jsem si na začátku nového roku dala.

Důvod, proč se tohle stalo, je takový, že jednoduše mám hlavu plnou nápadů a pořád mě napadá něco nového. Problém je takový, že jakmile mám nový nápad, nějak předčí ten starší a věnuji se tomu novému. Z toho důvodu toho mám rozepsaného neuvěřitelné množství, nebo mi myšlenky na nový rukopis brání v pokračování staršího. Moje hlava je plná nových věcí a zastiňují to starší, co jsem chtěla dopsat a slibovala jsem si, že to konečně dodělám. A z toho důvodu se nějak zastavilo pokračování psaní mého původního rukopisu a vlastně mi to brání v dopsání i jakéhokoli jiného.

Slibuji, že do konce roku se budu snažit věnovat svému původnímu rukopisu, co nejvíce bude v mých schopnostech. Já sama bych tento nápad ráda dokončila, osnovu už mám napsanou, jenom domyslet příběh samotný, aby měl nějakou formu. Zapracuji na tom a budu se snažit ostatní nápady jenom vypsat do osnov a věnovat se jim postupně. Jakmile jeden dokončím, budu se věnovat dalšímu. Do konce roku už to nejspíš nestihnu, abych tento svůj rukopis dopsala, ovšem mohu to napravit tím, že se budu věnovat jemu nejvíce ze všech, abych v něm alespoň nějak postoupila a nebyla uvízlá na jednom bodě, který se vždy doteď pohnul jenom trochu. To slibuji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama