Po dlouhé době... (14.11.14)

14. listopadu 2014 v 17:26 | Eva |  Blog
Po dlouhé době se opět hlásím na svém blogu.

Vím, že je to nejspíš hrozně dlouhá doba, co jsem tady byla popravdě naposled. Nějak se toho v mém životě hodně zvrtlo a zabránilo mi být zde na blogu. Hodně moc věcí v mém životě se najednou začalo udávat najednou a já jsem nějak neměla čas a když se objevil, nebyla zase naopak nálada na to, abych zde vůbec mohla něco přidat.

A stejně tak vím, že teď už se to snad zase vyrovnalo a budu se moci vrátit na vyjeté koleje, které jsem tady měla tak krásně načaté. Budu moci zase pokračovat v tom, co jsem tady dělala. Zase se vrátím k psaní a všemu tomu, co jsem sem psala a zveřejňovala. Všechno, co mě opět jednom napadne.

Když se člověk rozhodne otevřít blog, neočekává, že zanedlouho se objeví v jeho životě tolik věcí, které by mu mohli na takovou dobu to psaní přetrhnout. A hlavně když doufal, že něco takového se opravdu nestane (jako to bylo u mně). Ale stalo se a já jsem konečně zase zapadla do toho všeho rytmu a budu se moci nadále věnovat tomu, co mě bavilo. Jenom mi k tomu zůstane ještě to, co přibylo, ale už jsem se do toho vžila.

Každý měsíc od založení jsem sem přidala několik článků, najednou v říjnu se toho stalo tolik a taky že je to vidět pouze jedním článkem. Pro některé tady doba nemusí být zase tak dlouhá. Řekne si, že třeba taky přidává pouze jednou měsíčně, nebo je to přece jedno. Ale pro mě, jakožto někoho, kdo je s tímto blogem vlastně na začátku, tak to pro mě takové není. Vím, že jsem tady měla pár pravidelných návštěvníků (o dvou vím určitě!) a já jenom doufám, že tu budou i nadále, až zjistí, že se můj blog opět dostavil na starou cestu a s pravidelnými aktualizacemi.

A i když nejspíš není žádná potřeba, stejně to tady napíšu. Když se mi ještě jednou stane něco takového v budoucnosti a nebudu tady po několik týdnů, takový měsíc například jako teď. Nezapomínejte na mě. Já se sem totiž určitě vrátím. Kdybych končila, tak to dám jasně najevo. Já nikdy neodcházím bez rozloučení. Ale přesto jsem tenhle článek o "návratu" chtěla napsat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Choi Mari Choi Mari | 15. listopadu 2014 v 10:56 | Reagovat

Tak to je dobře, že se ti to všechno nějak vyřešilo. Nikdy není příjemné, když se z ničeho nic objeví spousta věcí, co člověk musí udělat nebo ho trápí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama