Hope for paws

30. prosince 2014 v 18:45 | Eva |  Doporučuji
Je konec roku a člověk by se měl podívat zpátky a podívat taky dopředu. Podívat se na to, jak je někdo dobročinný a naopak udělat nějaký ten skutek on sám.

V mém odběru na Youtube je i Eldad Hagar. Někteří jeho videa už možná dávno znají, jiní kolem nich jenom prošli a další o tom nevědí vůbec nic. Je to člověk, který věnuje svůj život záchraně psů, kteří jsou na ulicích, a je to s nimi špatné. Pomůže jim, natočí o tom dojemné video a tito psi potom mohou jít přes adopci k novým rodinám, kde budou žít šťastný život.

Otázkou ale je, zda někdo taktéž ví, že taková videa mají i svoji základnu v podobě webové stránky, přes kterou se dají zvířata adoptovat, nebo můžete pomoci přes dotace? Jak jinak začít nový rok než tím, že člověk pomůže němým tvářím a lidem, kteří jim pomáhají?

Pro někoho může takový článek na konec roku připadat trochu zvláštní, pro někoho naopak. Nový rok, minulost se zavírá a budoucnost otevírá. Je jenom na lidech samotných, zda se tomu budou trochu více věnovat. To, že sem dávám zrovna tento odkaz a informace o zahraniční webové stránce ještě neznamená, že je něco povinnost a že se má na české útulky, popřípadě pomoci, zapomenout a vykašlat se na ně. Tímto článkem jde taky o to ukázat na to, jací "zvířata" někdy dokážou lidé být, když zvířata vyhodí, nebo jim ublíží. A je jenom na lidech z dobročinností, aby jim opravdu pomohli. Není fér hned někoho odsoudit k smrti. Lidi taky nikdo k smrti tak snadno neodsuzuje, když mají nějakou nemoc nebo skončí na ulici.

Pokud někoho opravdu zajímá práce tohoto člověka a jeho organizace "Hope for paws", či dokonce chce i darovat, stačí se podívat na stránku: http://www.hopeforpaws.org/. Najdete tam rovněž jejich "knížku", kterou když si stáhnete, tak té organizaci půjde 10 centů. Vy to knihu máte zadarmo, takže nemusíte říkat, že za to zaplatíte a oni dostanou jenom tolik, je to platba za stáhnutí. Někdy člověk může v takových lidech najít hodně, a někdy i inspiraci.

Jeho videa s tím, jaké němé tváře už zachránil a natočil o jejich osudech videa, najdete na jeho Youtube channelu: zde. Některá videa a příběhy podle mého opravdu dokážou člověku vehnat do očí slzy.

Poněvadž sama jsem člověkem, co miluje německé ovčáky a doma takového mám, vybrala jsem na ukázku video právě s jedním takovým zachráněným:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama