Illuminati, dejte s tím už pokoj!

29. ledna 2015 v 10:55 | Eva |  Psaní
Přesně jak vypovídá už název mého článku, ale vážně si s tím lidi nemohou dát už pokoj?!

Člověk si jde na Youtube pustit videoklip, a hned jako první komentář na něj padne zmínka o "Illuminati" a když sjede níž, tak je to tam samý podobný komentář. A to není jenom u jednoho videa, ale u více videí. Nenacházím to navíc už jenom u videí amerických interpretů, ale i jinde. Jako vážně lidi?

Nemůžete si jednoduše užít video, když ho vidíte? Nebo ho vypnout, když se vám teda nelíbí, nebo si poslechnout song a na video se nedívat? Musíte všude zmiňovat to vaše "Illuminati"?! Tím 'vaše' nechci říct, že lidi, kteří ty komentáře píší, jsou sami ti, co se tomu nějak věnují nebo jak. Ale prostě si neumíte dát pohov a jednoduše to musíte pořád dokolečka zmiňovat jako ohraná deska. U všech videí, ve kterých vidíte tu jednu pošahanou věc, která vám to připomíná. Tak hned komentáře samé "Illuminati sem a Illuminati tam".

Popravdě nevím, přesně co to je a o tomhle "Illuminati" vím jenom díky vašim komentářům, kterými se to u některých videí jenom hemží. Nejsem na tyhle hlouposti a nikdy nebudu. Nejsem jako vy ostatní, že to čtu v komentářích a jdu si to vyhledat na Google nebo jinam, co to jenom je. Proto nad vašimi komentáři jenom kroutím hlavou. Když jsem ale přemýšlela, o čem napsat článek, tak jsem si řekla, že bych mohla zmínit tohle. Chápu, že s tím nejspíš přišel na začátku jeden člověk, napsal to a ostatní si to hned začali zjišťovat a nejspíš se toho chytli taky. Nebo mi chcete říct, že je Illuminati opravdu tak rozšířené? Nebýt Youtube tak jsem o tom nikdy neslyšela.

Vím, že komentáře jsou na to, že lidé mají sdílet komentáře k tomu určitému videu nebo článku. Lidi komentují, co je k tomu jednoduše napadne. Ale opravdu když vidíte celý videoklip a v tom nějaké hloupé oko, vás napadne pouze komentář na téma "Illuminati"?! Opravdu myslíte pořád jenom na tohle, že to zmiňujete skoro všude po Youtube?

Lidi, dejte s tím už pokoj!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama